METODIK ODDĚLENÍ ÚHRAD ZDRAVOTNÍCH SLUŽEB PRAHA

    Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky

    PŘIJME METODIKA ODDĚLENÍ ÚHRAD ZDRAVOTNÍCH SLUŽEB PRAHA

    Pracovní náplň: stanovení metodologie výpočtu úhrad zdravotních služeb a jejich následná implementace do IS ZP MV ČR, metodické vedení zaměstnanců divizí Čechy a Morava při realizaci úhrad zdravotních služeb, příprava metodických pokynů a vnitřních předpisů.

    Požadujeme: VŠ vzdělání, znalost mechanismů úhrad zdravotních služeb, předchozí praxe ve zdravotní pojišťovně, příp. u poskytovatele zdravotních služeb je podmínkou, zkušenosti z práce ve zdravotní pojišťovně v útvaru ekonomiky zdravotních služeb jsou podmínkou, analytické myšlení a schopnost vidět věci v souvislostech, dobrá znalost MS Office.

    Nabízíme: stabilní zaměstnání, pružnou pracovní dobu, pracovní úvazek 37,5 hodiny při plné mzdě, 5 týdnů dovolené, 5 sick days, Flexi passy a další, místo výkonu práce Praha, termín nástupu – dohodou.

    Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete na e-mail: [email protected]

    Více informací na www.zpmvcr.cz