Odborný pracovník v laboratorních metodách

Array

ÚHKT přijme do odd. molekulární genetiky  Odborného pracovníka v laboratorních metodách

Náplň práce

–       Práce v akreditované laboratoři se zaměřením na molekulárně genetickou diagnostiku leukémií dospělých pacientů (izolace leukocytů, izolace DNA/RNA, PCR a post PCR zpracovávání vzorků, sekvenování, apod.)

–       Práce na výzkumných a vývojových projektech se zaměřením na zavádění nových metodik, diagnostických a prognostických markerů

–       Kontinuální vzdělávání a prezentace výsledků na odborných konferencích (tuzemské i zahraniční)

Požadavky

–       Ukončené VŠ vzdělání v klinické bioanalytice, genetice, molekulární biologii, biochemii nebo mikrobiologii

–       Odborný pracovník v laboratorních metodách

–       Zkušenost s metodami molekulární biologie: př. izolace DNA/RNA, PCR, real-time PCR, sekvenování, digitální PCR

–       Znalost práce s PC – office aplikace, web, práce s databázemi, základní bioinformatické analýzy

–       Výhodou je zkušenost se zaváděním metodik, s navrhováním primerů, s navrhováním sond pro PCR

–       Znalost anglického jazyka

–       Předchozí zkušenost v laboratoři výhodou, ne však nutnost (práce vhodná pro absolventy)

–       Týmová spolupráce a komunikativní schopnosti jsou nutností

Svůj životopis zasílejte na emailové adresy:

[email protected]