ODBORNÝ PRACOVNÍK ODDĚLENÍ KONTROLY ZDRAVOTNÍCH SLUŽEB BRNO

    Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky

    PŘIJME ODBORNÉHO PRACOVNÍKA ODDĚLENÍ KONTROLY ZDRAVOTNÍCH SLUŽEB BRNO

    Pracovní náplň: schvalovací, povolovací a kontrolní činnost, administrativní i fyzická kontrola správnosti nebo oprávněnosti vyúčtování zdravotní péče poskytovatelů zdravotních služeb, analyzování nákladů poskytovatelů zdravotních služeb v jednotlivých segmentech, komunikace s poskytovateli zdravotních služeb a s našimi pojištěnci

    Požadujeme: vysokoškolské vzdělání se zaměřením na zdravotnictví – je podmínkou, pracovní zkušenosti (optimálně praxe min. 5 let ve zdravotnictví), obecnou znalost zdravotnické legislativy, velmi dobré komunikativní schopnosti, samostatnost, zodpovědnost.

    Nabízíme: systém aktivního vzdělávání, příjemné pracovní prostředí v nově zrekonstruované budově pracoviště Brno, podporu kolegů při zapracování, zázemí stabilní společnosti, která obdržela již třetím rokem prestižní ocenění kvality Czech Superbrands, zaměstnanecké výhody a benefity (pružnou pracovní dobu, v pátek pevná část pracovní doby pouze do 12:00 hod., 5 týdnů dovolené, 5 sick days, pracovní úvazek 37,5 hodiny/týden při plné mzdě, Flexi passy a další), hlavní pracovní poměr, místo výkonu práce – Brno, termín nástupu – dohodou.

    Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete na e-mail: [email protected]

    Více informací na

    www.zpmvcr.cz