Středa, 21. dubna, 2021

Psycholog / psycholožka – zkrácený úvazek (Úsek klinické psychologie)

Masarykův onkologický ústav nabízí pracovní uplatnění na pozici Psycholog/psycholožka, na zkrácený úvazek.

Náplň práce:

Psychologické intervence a částečně psychodiagnostika u ambulantních i hospitalizovaných pacientů MOÚ,  primárně psychologická konsilia u pacientů na odděleních u lůžka (krizové intervence a psychoterapie) a event. konzultace s rodinnými příslušníky. Dále komunikace a spolupráce s lékaři a zdravotnickým personálem v rámci celostního přístupu v léčbě pacientů.

Požadujeme:

  • akreditovaný kvalifikační kurz Psycholog ve zdravotnictví – podmínkou
  • minimálně 2 roky praxe v přímé práci s klienty (nejlépe v klinické oblasti)
  • atestace z klinické psychologie, min. však započatá předatestační příprava
  • započatý akreditovaný psychoterapeutický výcvik, výhodou je výcvik v krizové intervenci
  • schopnost samostatné práce s pacienty a vedení zdravotnické dokumentace
  • schopnost samostatného kreativního rozhodování a týmové spolupráce, zodpovědnost
  • zájem o problematiku onkologie a základní orientace v ní

Další informace:

  • nástup možný cca od června 2021 (zástup za MD, zatím na dobu určitou na 1 rok)
  • týdenní pracovní doba 32 hod./týdně (úv. 0,8)
  • odměňování dle NV č. 341/2017 Sb. v platném znění
  • onkologický příplatek od nástupu
  • možnost stáží, účasti na konferencích a kurzech
  • možnost zapojení do výzkumu
  • účast na pravidelných týmových intervizích 1x týdně

MOÚ poskytuje široké spektrum zaměstnaneckých benefitů:

  • dotované závodní stravování – teplá strava přímo v místě pracoviště
  • příspěvky na rekreaci, wellness, sport, kulturu, penzijní či životní pojištění dle vlastního výběru v rámci osobního účtu zaměstnance
  • 1 Sick-Day (možnost čerpat 1 den zdravotní volno)
  • zvýhodněný telefonní tarif pro zaměstnance a až pro 3 rodinné příslušníky
  • možnost čerpat bezúročné sociální půjčky
  • peněžní dary z fondu kulturních a sociálních potřeb
  • aktuálně slevy 6 – 16 % u CK Alexandria na pobytový zájezd
  • aktuálně sleva 25 % na produkty Pojišťovny VZP (cestovní pojištění, pojištění domácnosti apod.) zahrnující i rodinné příslušníky
  • aktuálně sleva 15 % na pobyty sjednané u ROAYAL SPA (lázeňské léčebné programy a balíčky)
  • klubová karta INFINIT + (slevy 15 – 30 % na produkty)

Kontaktní osoba:

Mgr. Radka Alexandrová, vedoucí Úseku klinické psychologie

[email protected]

tel. 543135802