Pátek, 18. června, 2021

REFERENT ADMINISTRATIVY ZDRAVOTNÍ PÉČE, PRAHA

0

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky

PŘIJME REFERENTA ADMINISTRATIVY ZDRAVOTNÍ PÉČE, PRAHA

Pracovní náplň: odpovědnost za svěřenou agendu smluv, příprava podkladů pro revizi, odpovědnost za kontroly číselníku v interním systému před uvedením v platnost, samostatně provádět dílčí kontroly a revize vykázané zdravotní péče, účast ve správním řízení v oblasti cen a úhrad léčivých přípravků, koncepční a metodická činnost v oblasti léčiv, komunikace s distributory a výrobci léčiv,  uveřejňování smluv ve veřejném a interním registru smluv, vypracování podkladů do správních řízení

Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání farmacie, zdravotnický směr, základní orientace ve zdravotnické legislativě, praxe ve zdravotnictví, v případě VŠ je pozice vhodná i pro absolventa, schopnost velmi dobré písemné a telefonické komunikace, schopnost samostatné, ale i týmové práce, uživatelská znalost MS Office (Word, Excel – kontingenční tabulky), pozitivní vztah k administrativě

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, která obdržela opakovaně prestižní ocenění kvality Czech Superbrands, možnost dalšího vzdělávání, zaměstnanecké výhody a benefity (pružnou pracovní dobu, v pátek pevná část pracovní doby pouze do 12:00 hod., 5 týdnů dovolené, 5 sick days, pracovní dobu na plný úvazek – 37,5 hodin týdně při plné mzdě, Flexi passy a další), hlavní pracovní poměr, místo výkonu práce – Praha, termín nástupu 1. 6. 2021 – dohodou.

Více informací a nabídka volných míst na: www.zpmvcr.cz

Kontakt:

e-mail: [email protected]

tel.: +420 727 863 876