Revizní lékař pro lokalitu: Praha

Array

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky přijme Revizního lékaře pro lokalitu: Praha

Pracovní náplň: metodické vedení odborných divizních útvarů, odborná a konzultační podpora pro oddělení úseku zdravotnického, účast na vzdělávání revizních zaměstnanců, schvalování úhrad vybraných komodit zdravotních služeb, supervize schvalovacího postupu divizních útvarů, spolupráce na nastavení, hodnocení kritérií kvality u smluvních PZS, na analýze účelnosti vyšetřovacích a léčebných postupů smluvních PZS a spolupráce při nastavování smluvní a obchodní politiky ZP MV ČR.

Požadujeme: absolvování lékařské fakulty, držitele minimálně odborné způsobilosti, práce v klinické či paraklinické praxi min. 5 let, obecnou znalost právního rámce pro organizaci a poskytování hrazených zdravotních služeb, komunikační a prezentační dovednosti, profesionální vystupování, základní znalost anglického jazyka a řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme: stabilní zaměstnání v největší zaměstnanecké zdravotní pojišťovně v ČR, pracovní poměr na plný nebo zkrácený pracovní úvazek, pružnou pracovní dobu, zajímavé finanční ohodnocení, možnost vzdělávání prostřednictvím IPVZ, 5 týdnů dovolené, 5 sick days a další benefity, termín nástupu – 1.12.2021/dohodou.

Více informací a nabídka volných míst na: www.zpmvcr.cz

Kontakt:

e-mail: [email protected]

tel.: +420 702 293 272