REVIZNÍ LÉKAŘ/LÉKAŘKA NEBO FARMACEUT/FARMACEUTKA

    Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky

    PŘIJME REVIZNÍHO LÉKAŘE/LÉKAŘKU NEBO FARMACEUTA/FARMACEUTKU

    Pracovní náplň:

    • kontrola vyúčtování hrazených služeb z hlediska objemu, kvality a dodržování cen
    • provádění fyzické kontroly poskytovatelů zdravotních služeb v rozsahu platných právních předpisů vč. vyhotovení kontrolní zprávy
    • posuzování a schvalování druhu a rozsahu hrazených služeb v žádostech poskytovatelů zdravotních služeb
    • posuzování a schvalování žádanek o schválení (povolení) zdravotnických prostředků a léčiv

    Požadujeme:

    • absolvování lékařské nebo farmaceutické fakulty (u lékařů specializovaná způsobilost MZ ČR podmínkou, praxe v obou případech výhodou)
    • samostatnost, ale i schopnost pro týmovou souhru
    • profesionální vystupování
    • spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost

    Nabízíme:

    • zázemí stabilní společnosti, která obdržela opakovaně prestižní ocenění kvality Czech Superbrands
    • systém aktivního vzdělávání v oblasti revizního lékařství
    • zaměstnanecké výhody a benefity (pružnou pracovní dobu, týden dovolené navíc, sick days, příspěvky na penzijní nebo životní pojištění, stravenky, podle výše pracovního úvazku možnost home office)
    • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
    • pracovní doba 37,5 hodiny týdně, možnost spolupráce na zkrácený úvazek, minimálně však 22,5 hodin týdně
    • místo výkonu práce: České Budějovice
    • termín nástupu: dohodou

    Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete na e-mail: [email protected]

    Více informací na

    www.zpmvcr.cz