Sobota, 16. října, 2021

Samostatný informatik pro lokalitu: Brno

0

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky přijme Samostatného informatika pro lokalitu: Brno

Pracovní náplň: zavádění nových programových prostředků a udržování uživatelských systémů, podílení se na zabezpečení chodu počítačové sítě LAN, WAN, provádění servisu sítě a jejich komponentů, zavádění, instalace a udržování výpočetní techniky a provádění periodické kontroly těchto zařízení, zajišťování provozu a údržby uživatelského softwaru a zavádění dílčích programů, metodická pomoc uživatelům v oblastech využívání  výpočetní techniky, bezpečnosti informačního systému a uživatelských programů, periodická údržba a kontrola stavu mobilní výpočetní techniky u jednotlivých uživatelů a na dislokovaných pracovištích v rámci působiště divize Morava

Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání (specializace na VT výhodou), znalost OS Windows na úrovni Administrator, znalost prostředí Microsoft 365 a Microsoft Teams (výhodou), znalost kancelářského software MS Office, znalost Windows Server (Active Directory), znalost počítačových sítí, znalost Linux a SQL výhodou, aktivní řidič sk. „B“

Nabízíme: stabilní zaměstnání v největší zaměstnanecké zdravotní pojišťovně v ČR, podporu odborného i osobního rozvoje formou průběžného vzdělávání, příjemné pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, 5 sick days a další benefity, pracovní dobu na plný úvazek – 37,5 hodin týdně, práci na HPP, možnost uzavření pracovního poměru na dobu neurčitou, termín nástupu: 1. 12. 2021

Více informací a nabídka volných míst na: www.zpmvcr.cz

Kontakt:

e-mail: [email protected]

tel.: +420 727 863 876