Senior projektový manažer

Array

Ústav hematologie a krevní transfuze, Praha přijme:

 Náplň práce:

  • Koordinace a administrativní zpracování vědecko-výzkumných národních a mezinárodních projektových žádostí
  • Věcná kontrola žádostí a nastavení rozpočtů
  • Aktivní vyhledávání nových grantových příležitostí
  • Poskytování konzultační a poradenské činnost při předkládání projektů
  • Koordinace přípravy administrativně-ekonomického zajištění grantové agendy – spolupráce s řešiteli projektů, personálním oddělením a finanční účtárnou
  • Komunikace s poskytovateli a partnery projektu ve fázi přípravy i implementace
  • Příprava podkladů pro kontroly a audity
  • Koordinace činnosti projektového oddělení
  • Informační servis pro vědecké pracovníky a individuální konzultace v oblasti grantové strategie

Požadavky:

  • VŠ vzdělání v oblasti lékařských, biomedicínských nebo přírodovědných oborů, ev. ekonomického směru
  • Zkušenost s přípravou a administrací národních a mezinárodních grantových žádostí
  • Výborná znalost anglického jazyka
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office, Internet)
  • Základní povědomí o financování vědy a výzkumu pro oblast zdravotnictví, orientace v dotačních možnostech pro oblast zdravotnictví
  • Komunikační a koordinační dovednosti
  • Schopnost samostatné a konstruktivní práce, pečlivost, spolehlivost a loajalita
  • Předchozí zkušenosti s výzkumnými projekty a granty v akademické a výzkumné sféře

Nabízíme:

  • Práci ve špičkovém zdravotnickém zařízení
  • Podporu dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
  • Odpovídající platové hodnocení a další zaměstnanecké benefity
  • Flexibilní pracovní dobu na plný úvazek
  • 5 týdnů dovolené a 5 dnů zdravotního volna
  • Nástup ihned nebo dle dohody

Písemné přihlášky (životopis a motivační dopis) posílejte elektronicky na: vedoucí personálního a mzdového oddělení – Ing. Václava Hlaváčková, MBA:  [email protected]