Senior vývojář JAVA

Array

Společnost OR-CZ přijme do hlavního pracovního poměru pracovníka na pozici Senior vývojář JAVA:

Náplň práce

  • Vývoj a údržba specializovaných informačních systémů pro zdravotnictví
  • Samostatná tvorba částí aplikace na základě architektury a komponentového modelu produktu v rámci stanovené metodiky
  • Součástí vývoje je návrh a optimalizace detailních funkčností vyvíjeného software
  • Vytváření zdrojového kódu včetně testovacích jednotek
  • Tvorba technické dokumentace
  • Primární testování vytvořeného kódu
  • Odstraňování chyb vytvořeného kódu
  • Podpora konzultantů při implementaci a instalaci
  • Pravidelný refaktoring kódu

Požadujeme

  • Výborná znalost programování v jazyku JAVA a objektového programování (Spring Framework)
  • Znalost SQL standardu a práce s relačními databázemi
  • Znalost tvorby webových aplikací
  • Praktická znalost UML
  • Kreativní myšlení a schopnost nalézat nová a optimální řešení problému
  • Schopnost zorientovat se rychle v problematice zdravotnických procesů a dívat se na produkt pohledem uživatele
  • Schopnost a ochota pracovat v dynamicky se měnícím prostředí, agilně přizpůsobovat postupy a metody své práce měnící se situaci a prioritám, při udržení kvality výstupu
  • Zkušenosti s využitím některé metodiky vývoje SW
  • Prokazatelná praxe v programování
  • Znalost AJ (práce s dokumentací, elektronická komunikace)
  • Výhodou znalost prostředí zdravotnictví, standardů DICOM, HL7, IHE, DASTA, . . .
  • Výhodou znalost ruského jazyka
  • Samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a úspěšné firmy
  • Práci na vývoji produktu pro tuzemský i zahraniční trh a kooperaci se zahraničními partnery
  • Pracoviště v Moravské Třebové, Brně nebo v Pardubicích
  • Možnost práce na Home Office
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky, notebook, služební vůz, …)
  • Variabilní program školení a kurzů
  • Odborný růst v zajímavém oboru
  • Mzdové ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovnímu výkonu
  • Možnost práce na HPP i IČO
V případě zájmu pište na e-mail: [email protected] .
Kontaktní osoba: Hana Mačátová, personalistka