Pátek, 18. června, 2021

SPECIALISTA ZDRAVOTNÍ A SMLUVNÍ POLITIKY, PRAHA

0

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky

PŘIJME SPECIALISTU ZDRAVOTNÍ A SMLUVNÍ POLITIKY, PRAHA

Pracovní náplň: analytická a koncepční činnost v oblasti zdravotní politiky ZP MV ČR, metodická činnost – zpracovávání stanovisek a doporučení pro realizaci smluvní politiky, ověřování plnění metodických pokynů, zpracovávání interních předpisů, zadávání pravidel pro nastavení informačního a kontrolního systému při vstupu nových zdravotních výkonů, zpracování připomínek k právním předpisům ve svěřené agendě, příprava dat z informačního systému ZP MV ČR a jejich interpretace, sledování změn v seznamu zdravotních výkonů, externích a interních číselnících, zpracování výročních zpráv a zdravotně pojistného plánu ve svěřené oblasti

Požadujeme: VŠ – lékařská fakulta, MUDr., praxe ve zdravotní pojišťovně nebo ve státní správě v oblasti zdravotnictví – výhodou, analytické a logické myšlení, velmi dobré komunikační, prezentační dovednosti i výborný písemný projev, samostatnost, ochotu k týmové spolupráci, zodpovědný a spolehlivý přístup

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, která obdržela opakovaně prestižní ocenění kvality Czech Superbrands, možnost dalšího vzdělávání, zaměstnanecké výhody a benefity (pružnou pracovní dobu, v pátek pevná část pracovní doby pouze do 12:00 hod., 5 týdnů dovolené, 5 sick days, pracovní dobu na plný úvazek – 37,5 hodin týdně při plné mzdě, Flexi passy a další), hlavní pracovní poměr, místo výkonu práce – Praha, termín nástupu – dohodou.

Více informací a nabídka volných míst na: www.zpmvcr.cz

Kontakt:

e-mail: [email protected]

tel.: +420 727 863 876