VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KONTROLY ZDRAVOTNÍCH SLUŽEB MORAVA

    Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky

    PŘIJME VEDOUCÍHO ODDĚLENÍ KONTROLY ZDRAVOTNÍCH SLUŽEB MORAVA

    Pracovní náplň: řízení a strategický rozvoj skupin kontroly zdravotních služeb divize Morava, schvalovací, povolovací a kontrolní činnosti dle platných právních předpisů, posuzování a schvalování žádostí poskytovatelů zdravotních služeb o novou smlouvu nebo o její změnu, kontroly vyúčtování hrazených služeb, rozhodovací činnosti ve věci odvolání poskytovatelů zdravotnických služeb, fyzické revize u poskytovatelů zdravotnických služeb

    Požadujeme: VŠ vzdělání – lékařské, s min. jednou atestací, praxi ve vedoucí pozici min. 5 let, znalost zdravotnické legislativy, organizační a komunikační schopnosti

    Nabízíme: stabilní zaměstnání, pružnou pracovní dobu, pracovní úvazek 37,5 hodiny při plné mzdě, 5 týdnů dovolené, 5 sick days, Flexi passy a další, místo výkonu práce Brno (preferujeme), příp. Olomouc, termín nástupu – dohodou.

    Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete na e-mail: [email protected]

    Více informací na www.zpmvcr.cz