Redakce Zdravotnického deníku

Absolvoval Farmaceutickou fakultu UK v Bratislavě, působil jako redaktor a šéfredaktor Zdravotnických novin, mluvčí ministra zdravotnictví či moderátor diskusního pořadu televize Z1. Napsal dvě knihy: Příběhy léků (příručka pro zvídavé čtenáře o vlastnostech a používání léků) a Krev a peníze (pravda o kauze Diag Human). Dnes je šéfredaktorem portálu Zdravotnickýdeník.cz

Absolvovala Filosofickou fakultu UK, působila jako redaktorka v regionálních denících. Pro Zdravotnický deník píše od jeho vzniku v roce 2014.

Novinářka, která se specializuje na oblast dezinformací, fake news a hoaxů v medicíně. V roce 2015 získala Výroční cenu od Koalice pro podporu očkování, která jí bylo udělena především za vysokou „odbornou kvalitu práce v žurnalistice a osobní statečnost". Je také držitelkou Novinářské ceny Psychiatrické společnosti ČLS JEP. Je externí spolupracovnicí Kanceláře WHO v České republice..

Novinářské zkušenosti začal nabíral v roce 2006. Postupně působil jako redaktor Pražského deníku, šéfredaktor měsíčníků Rodina a zdraví a Fresh marketing, analytik sociálních sítí vydavatelství Czech News Center, editor webu Reflex.cz a šéfeditor webu CNN Prima NEWS. Ve Zdravotnickém deníku pracuje od října 2022. V roce 2008 získal titul PhDr. v oboru Informační studia a knihovnictví na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy.

Vyštudovala žurnalistiku v Bratislave a v Brne a našla sa práve v zdravotníckych témach, ktoré ju sprevádzajú od začiatku jej profesionálnej dráhy. Pracovala v tlačovej agentúre TASR, v slovenskom denníku Pravda a prispievala aj do ďalších médií. V súčasnosti pôsobí ako redaktorka Zdravotnického deníka pre oblasť zdravotníckych zákonov a ďalšieho parlamentného diania. Pokrýva dianie v zdravotníctve na západnom Slovensku.

Študoval žurnalistiku na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre. V minulosti pracoval pre české vydavateľstvo Mladá fronta, písal aj pre ekonomický týždenník Trend a denník Pravda. Ako redaktor Zdravotnického deníku sa venuje prevažne politicko-ekonomickým témam, analýzam a rozhovorom.

Pracuje v médiách od roku 1993. Začínal ako spravodajca v Tlačovej agentúre SR, neskôr pôsobil v redakcii denníkov Slovenská republika a Hospodárske noviny. Pracoval i ako redaktor v Slovenskej televízii. Ako hovorca mal na starosti komunikáciu firmy Oravský výrobný podnik a Recyklačného fondu. Neskôr pracoval v rôznych odborných časopisoch. V Zdravotnickom deníku sa venuje vládnym návrhom zákonov i spravodajstvu z rôznych oblastí.

Absolvovala žurnalistiku na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy, dříve působila jako redaktorka zpravodajství na CNN Prima NEWS.

Absolvoval žurnalistiku na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. První zpravodajské zkušenosti nasbíral v redakci Echo24 a poté působil jako redaktor v populárně naučném časopise History revue.