Foto: AKESO

Centrum duševní rehabilitace přijme psychiatry (m/ž)

Array

Pracujte s těmi nejlepšími v krásném prostředí Rehabilitační nemocnice Beroun v Centru duševní rehabilitace (CDR). Tady měníme životy k lepšímu. Rehabilitační nemocnice Beroun, která je spolu s Centrem duševní rehabilitace součástí zdravotnického holdingu AKESO, je bezpečný a stabilní zaměstnavatel, se kterým můžete bez obav spojit svoji profesní budoucnost.

Nabízíme pestrou paletu pozic a nekončící možnosti kariérního růstu. Jste odborníkem v jakékoliv oblasti psychiatrie, psychologie, psychoterapie, psychosomatiky a souvisejících oborů? Nebo teprve začínáte a chcete se v těchto oblastech dále vzdělávat? Pak jste v CDR správně! Podpora Vaší odbornosti a znalostí je samozřejmostí. Jsme akreditovaným pracovištěm MZČR

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT

Naše nemocnice je moderním pracovištěm vybaveným špičkovými technologiemi. K dispozici vám bude i tým zkušených lékařů a zdravotníků. Ve své práci budete mít rovněž možnost uplatnit inovativní postupy.

KDE BUDETE PRACOVAT

V Centru duševní rehabilitace v Berouně.

CO OD VÁS POŽADUJEME

Specializovaná způsobilost/odborná způsobilost k výkonu povolání, zdravotní způsobilost a bezúhonnost. Zároveň očekáváme pečlivost, spolehlivost, dobré komunikační schopnosti a chuť nadále se rozvíjet. Přátelský kolektiv je naší prioritou a věříme, že se rádi stanete jeho součástí.

CO VÁM DÁLE NABÍZÍME

Vaše finanční ohodnocení s vámi probereme na osobní schůzce. Navíc nabízíme benefity, které po dohodě ještě upravíme přímo na míru:

  • možnost dostupného bydlení po dohodě
  • přístup k nejkvalitnější zdravotní péči pro vás i vaše nejbližší rodinné příslušníky
  • naši vlastní dopravu k cestování do zaměstnání
  • minimálně 5 týdnů dovolené
  • mateřskou školku a příměstské tábory
  • celoživotní vzdělávání
  • a mnohem více

PŘIDEJTE SE K NÁM

Projekt Centra duševní rehabilitace v Berouně je unikátní nejen v České republice, ale současně i v kontextu celé Evropy. Je výrazem dlouhodobé snahy majitele skupiny AKESO, Sotiriose Zavalianise, zajistit obyvatelům komplexní péči v důstojném prostředí při využití nejmodernějších postupů a znalostí při zachování veškerého možného komfortu, na který jsou zvyklí v našich ostatních zařízeních.

Naše nemocnice je součástí zdravotnického holdingu AKESO, předního poskytovatele zdravotní péče v Česku. AKESO provozuje kromě Rehabilitační nemocnice Beroun i Nemocnici Hořovice, Diagnostické centrum Nemocnice Hořovice v Praze a Onkologické a radiologické centrum Multiscan. Vedle těchto zařízení patří do skupiny i další ambulance, lékárny, distributoři léčiv a stavební divize.

Naše motto „Zdraví člověka. Lidskost. Vstřícnost.“ sdružuje hodnoty, kterých se v našich zařízeních držíme. Společně tak posouváme zdravotnictví na vyšší úroveň.