REHABILITAČNÍ PRACOVNICE

    Bezpečnostní informační služba (zpravodajská služba ČR)

    Nárožní 1111/2, Praha 5 – Stodůlky, 158 00

    hledá vhodné uchazeče na pozici:

    Náplň práce:

    Rehabilitační služby v rámci ošetřovatelského procesu:

    • individuální fyzioterapie
    • skupinové cvičení
    • vodoléčba, elektroléčba
    • masáže

    Požadujeme:

    • odbornou způsobilost k výkonu povolání fyzioterapeuta dle zákona č. 96/2004 Sb.
    • příjemné vystupování a vstřícný přístup
    • základní znalost práce na PC
    • zdravotní, osobnostní a fyzickou způsobilost
    • trestní i občanskou bezúhonnost
    • státní občanství ČR

    Nabízíme:

    • zázemí prestižní státní organizace
    • stabilitu a jistotu zaměstnání (nejprve na dobu určitou 3 roky, poté na dobu neurčitou)
    • jednosměnný režim s pravidelnou pracovní dobou
    • klidné pracovní prostředí
    • služební benefity (30 dnů řádné dovolené, možnost ubytování, finanční prostředky na kulturní a sociální potřeby – příspěvek na stravování, rekreaci, sportovní aktivity apod.)
    • náborový příspěvek
    • místo výkonu: Praha

    Uchazeči budou přijímáni na základě výsledků přijímacího řízení podle zákona č. 361/2003 Sb. o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů (délka přijímacího řízení min. 6 měsíců).

    V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na [email protected]