REHABILITAČNÍ PRACOVNICE

Array

Bezpečnostní informační služba (zpravodajská služba ČR)

Nárožní 1111/2, Praha 5 – Stodůlky, 158 00

hledá vhodné uchazeče na pozici:

Náplň práce:

Rehabilitační služby v rámci ošetřovatelského procesu:

  • individuální fyzioterapie
  • skupinové cvičení
  • vodoléčba, elektroléčba
  • masáže

Požadujeme:

  • odbornou způsobilost k výkonu povolání fyzioterapeuta dle zákona č. 96/2004 Sb.
  • příjemné vystupování a vstřícný přístup
  • základní znalost práce na PC
  • zdravotní, osobnostní a fyzickou způsobilost
  • trestní i občanskou bezúhonnost
  • státní občanství ČR

Nabízíme:

  • zázemí prestižní státní organizace
  • stabilitu a jistotu zaměstnání (nejprve na dobu určitou 3 roky, poté na dobu neurčitou)
  • jednosměnný režim s pravidelnou pracovní dobou
  • klidné pracovní prostředí
  • služební benefity (30 dnů řádné dovolené, možnost ubytování, finanční prostředky na kulturní a sociální potřeby – příspěvek na stravování, rekreaci, sportovní aktivity apod.)
  • náborový příspěvek
  • místo výkonu: Praha

Uchazeči budou přijímáni na základě výsledků přijímacího řízení podle zákona č. 361/2003 Sb. o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů (délka přijímacího řízení min. 6 měsíců).

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na [email protected].