VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KOMUNIKACE SE ZDRAVOTNÍMI POJIŠŤOVNAMI

Array
Zaměstnavatel: Ústav hematologie a krevní transfuze (ÚHKT)
Jaká bude Vaše náplň práce?
  • Řízení oddělení
  • Jednání se zástupci zdravotních pojišťoven o smluvních podmínkách a výši úhrad
  • Koordinace sběru dat o provedených zdravotních výkonech, spotřebovaném zdravotnickém materiálu a léčivých přípravcích pomocí kódů pro účely úhrad zdravotní péče zdravotními pojišťovnami a kontrola jejich vykazování
  • Příprava podkladů, evidence a kontrola smluv a dodatků se zdravotními pojišťovnami
  • Provádění analýzy produkčních dat, navrhování opatření v oblasti smluvních vztahů a v oblasti řízení rozsahu péče poskytované pojištěncům ZP s cílem dosažení rovnováhy mezi získanými a vynaloženými zdroji
  • Koordinace postupu při zpracování námitek ke kontrolním a revizním zprávám a ročnímu vyúčtování
  • Tvorba metodických postupu a opatření jako součást závazných vnitřních směrnic
  • Zajištění elektronické komunikace s Portály jednotlivých ZP
  • Řešení problémů vykazování při změnách metodiky
Jakou o Vás máme představu?
  • Ukončené VŠ vzdělání
  • Zkušenosti ze zdravotnické organizace v dané oblasti
  • Uživatelská znalost MS Office na dobré úrovni
  • Odpovědnost a samostatné rozhodování
  • Schopnost samostatného řešení běžných problémů a otevřenou komunikaci s nadřízenými
  • Přirozenou autoritu
  • Schopnost delegování pravomocí a důsledné kontroly jejich výkonu
  • Schopnost vedení porad a poskytování zpětné vazby
  • Emoční stabilitu, spolehlivost, diskrétnost
Co můžete u nás očekávat?
  • Perspektivní a zajímavou práci na hlavní pracovní poměr u stabilního zaměstnavatele
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Částečná možnost práce na home office
  • Flexibilní pracovní dobu
Nabízíme řadu zaměstnaneckých benefitů a výhod
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dní zdravotního volna (sick days)
  • Příspěvek na stravování (stravenkový paušál i stravenky)
  • Příspěvek na penzijní připojištění, doplňkové připojištění a soukromé životní pojištění
Nástup možný ihned nebo dohodou

V případě zájmu zašlete profesní CV na e-mail: [email protected]