V Olomouci budou opět přednášet špičky v oboru veřejných zakázek ve zdravotnictví

Veřejné zakázky v oblasti zdravotnictví nepřestávají být ani letos ožehavým tématem, jeho význam naopak stále sílí. Do Clarion Congress Hotelu Olomouc se tak na pozvání Fakultní nemocnice Olomouc sjedou ve dnech 11. a 12. září zástupci státních a kontrolních institucí, poskytovatelů zdravotní péče, dodavatelů a účastníků tendrů, aby diskutovali o všech aspektech této tematiky. Stane se tak v rámci již 4. ročníku konference Veřejné zakázky ve zdravotnictví. Zdravotnický deník je mediálním partnerem této konference.

 

Konference je odborně připravena Fakultní nemocnicí Olomouc a koná se pod záštitou Ministerstva zdravotnictví České republiky. Ve čtyřech diskusních blocích zaznějí zkušenosti všech stran dotčených Zákonem o zadávání veřejných zakázek č. 134/2016 Sb. Debatovat se bude třeba na témata legislativní prostředí veřejných zakázek ve zdravotnictví v České republice, praktické zkušenosti s veřejnými zakázkami v oblasti léčiv, legislativní prostředí
a zkušenosti s veřejnými zakázkami při nákupu zdravotnického materiálu, stavebních investic, zdravotnické techniky, IT, služeb a potravin. Novinkou letošního ročníku je účast zástupců slovenského ministerstva zdravotnictví a jejich pohled na situaci v oblasti veřejných zakázek ve zdravotnictví u našich východních sousedů. Konference bude vedena interaktivní formou pro všechny, kteří si chtějí rozšířit znalosti v problematice zadávání veřejných zakázek.

Podrobnější informace, včetně programu najdete zde.

-TZ FN Olomouc/ red-