AKESO holding a.s. přijme radiologického asistenta

Nemocnice Hořovice, Diagnostické centrum nemocnice Hořovice v Praze a Radiologické a onkologické centrum Multiscan, které jsou součástí holdingu AKESO, hledají radiologické asistenty (m/ž). Pro práci na těchto moderních pracovištích vybavených špičkovými technologiemi je požadováno ukončení příslušného vzdělání (DiS. nebo Bc.) a očekává se pečlivost, spolehlivost, dobré komunikační schopnosti a chuť nadále se rozvíjet.

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT

Naše zařízení jsou moderními pracovišti vybavené špičkovými technologiemi. K dispozici vám bude i tým zkušených lékařů a zdravotníků. Ve své práci budete mít rovněž možnost uplatnit inovativní postupy.

KDE BUDETE PRACOVAT

Pozici Radiologický asistent máme otevřenou v Nemocnici Hořovice, Diagnostickém centru Nemocnice Hořovice Praze a v Onkologickém a radiologickém centru Multiscan.

CO OD VÁS POŽADUJEME

Ukončení příslušného vzdělání (DiS. nebo Bc.). Zároveň očekáváme pečlivost, spolehlivost, dobré komunikační schopnosti a chuť nadále se rozvíjet. Přátelský kolektiv je naší prioritou a věříme, že se rádi stanete jeho součástí.

CO VÁM DÁLE NABÍZÍME

Vaše finanční ohodnocení s vámi probereme na osobní schůzce. Navíc nabízíme benefity, které po dohodě ještě upravíme přímo na míru:

  • nové zaměstnanecké byty prémiové kvality i s vybavením (Hořovice)
  • přístup k nejkvalitnější zdravotní péči pro vás i vaše nejbližší rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené
  • celoživotní vzdělávání
  • a mnohem více

Seznam všech benefitů pro naše zaměstnance naleznete pod videem v odkazu níže.

PŘIDEJTE SE K NÁM

Nemocnice Hořovice, Diagnostické centrum Nemocnice Hořovice v Praze a Onkologické a radiologické centrum Multiscan jsou součástí holdingu AKESO, předního poskytovatele zdravotní péče v Česku. AKESO provozuje kromě zmíněných zařízení i Rehabilitační nemocnici Beroun. Vedle těchto zařízení patří do skupiny i další ambulance, lékárny, distributoři léčiv a stavební divize.

Naše motto „Zdraví člověka. Lidskost. Vstřícnost.“ sdružuje hodnoty, kterých se v našich zařízeních držíme. Společně tak posouváme zdravotnictví na vyšší úroveň.

Těšíme se na Vaši reakci, kterou nám můžete odeslat přes odpovědní formulář Radiologický asistent (m/ž) | Nemocnice Hořovice (nemocnice-horovice.cz), Radiologický asistent (m/ž) | Diagnostické centrum Nemocnice Hořovice (dcnh.cz), Radiologický asistent do dvousměnného ambulantního provozu (m/ž) | Multiscan nebo nám napište na personalnipersonalni@akesoholding.cz .